13 Ekim 2014

Ufak Bir Gratis Kaçamağı

Her ne kadar ilk üç ay oje sürmeyin deselerde ben sağlıklı güvenilir bir oje sürmeye karar verdim. Evde zaten sıkıntıdan patlamış vaziyette olduğum için Novada Gratise uğrayayım dedim. 

Geçen Novada'daki Gratis'e gittiğimde China Glaze olup olmadığını sordum çünkü o karmaşıklıkta bulamadım. Kız da bana "Yok biz satmıyoruz" deyince -dünyadan haberi yok- bayağı şaşırdım. Neyse bugün aradığımı buldum. Yanına da iki saçma ürün aldım :)

hamileler için oje

Şu saç bantlarını kafamda durmayacağını bile bile -ay kız belki de durur yarappim- yine de aldım. Bence kafamın arkası kare ve hiç bir bant durmuyor. Ama sporda da çok suratıma geliyor. Yine de şansımı deneyeyim. Silikonu falan var. Belki mıh gibi yapışır.

Aldığım ojeler ikili satılanlardan en kış aylarında kullanılası oje ikilisi bu geldi bende hemen aldım. Her ne kadar kutuyu parçalasam da neden china glaze'i rahatça kullanabiliriz -herhalde kullanabiliriz- aşağıdaki fotoda görebilirsiniz :)

hamilelikte kullanılabilen ojeler


Bu arada ojeleri yaklaşık bir saat açamadık. Sonra buhara sıcağa tuttuk da açıldı. Açılmasaydı gratise geri götürmek üzereydim o derece :) 
Evet iki renk aldım birisi "Rainbow" tahminimce sedefli babanne ojesi, ikincisi de kırmızının yandan yemişi "Treat me like a queen" baş parmağıma sürmüş bulundum resim çekerken. Geri parmaklara da sonradan sürüverdim :) 

zararsız oje


Sanırım biraz bunlarla oyalanıp, essie falan alacağım. Tamam çok oje sürdüğüm yok ama şu an sağlıksız falan dedikleri için sürekli oje süresim var :) Neyse bunları biraz içime su serpilerek sürüyorum. Gerçi 5. haftada da kuaförde oje sürdürmüştüm ama o da organikti. (yani en azından bana öyle demişlerdi)

Bir de göz makyaj temizleyicisi aldığımı görmüş olabilirsiniz. Diadermine çift fazlı almış olduğum dünya berbatı, rezil rüsva  makyaj çıkarıcıdan ne kadar kötü olabilir deyip aldım. Malum 25 tl üzeri alışverişe 5.90'dı benim de işime geldi :)


Hamilelikte daha neler kullanıyorum artık bol bol yazarım.

Herkese iyi geceler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için önemli..