9 Nisan 2015

Ana Kucağı Oto Koltuğu - İşlem Tamam

Yaklaşık 1300 kez karar değiştirmek suretiyle sonunda ana kucağını da almış bulunmaktayız. Aramızda bol bol şunları tartışmıştık; 

  1. Oto koltuğunu 0-18 mi alsak? (Britax Römer ya da Be Safe)
  2. Maxi Cosi ya da Cybex'in 0-13 modellerinden mi alsak?
  3. Nasılsa bebek arabası tam yatıyor hiç mi almasak?
  4. Acaba slingle (baby wrapla) idare edebilir miyiz?
Hatta en son indirim geldiğinde Be Safe'in 0-18 oto koltuğundan almaya karar verdik. 18 kiloya kadar rahat ederiz şeklinde düşündük. Yine de benim gönlüm olsun diye -yoksa fena ağlarım- arabaya uyan uygunundan bir 0-13'de alırız dedik.

Çıktık sokaklara bakınıyoruz hem indirim yok, hem de çoğu yerde son modelinden! Oturduk bir kahve içmeye. O esnada da cep telefonundan nerede ne var diye araştırıyoruz. Derken kociş "Baksana Nuna Pippa diye bir model var, 0-13 için hem de izofixli!" dedi. Bizim Armadillo Flip'e olur mu olmaz mı diye düşünürken, e-bebekte çalışanlar "Olur, olur" deyince biz de kaptık bir tane :)Bence hem izofiksli olsun hem bebek arabasına monte edebileyim derseniz kesinlikle bundan almalısınız! Çünkü maxi cosi ya da cybex bağlanabilen arabalara Nuna'da bağlanabiliyormuş. 

Biz de alınca Armadillo Flip için aparat bulamadık bir müddet. Bulduk da çoğu açılmış ya da iade idi. En son Viaport'tan sonuncuyu ayırttırmak suretiyle onu da edindik :)

nuna pipa tavsiye
Anakucağının penceresi de var :) İşte ona ayrı bayıldım <3

nuna pipa blog
Nuna <3 Armadillo

Alışverişler bitmez :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için önemli..